Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Epizoda VI - Návrat Jediů

Reklama
Luke Skywalker se vrátil na svou rodnou planetu Tatooine ve snaze zachránit svého přítele Hana Sola z pazourů zlého gangstera Jabba Hutta. Málo však Luke ví o tom, že galaktické Impérium začalo tajně stavět novou obrněnou bojovou vesmírnou stanici, která je ještě silnější než ta první - obávaná Hvězda Smrti. Po dokončení by tato zbraň přinesla jistou zkázu malé skupině rebelů, bojujících za znovuobnovení svobody v galaxii...

Český název: Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediů (dříve Návrat Jediho)
Originální název: Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi
Česká premiéra: 24. dubna 1997
Světová premiéra: 25. května 1983
Délka: 134 minut
Režie: Richard Marquand
Scénář: George Lucas, Lawrence Kasdan, David Webb Peoples
Kamera: Alan Hume, Alec Mills
Hudba: John Williams
Hrají: Mark Hamill (Luke Skywalker), Harrison Ford (Han Solo), Carrie Fisher (princezna Leia Organa), Billy Dee Williams (Lando Calrissian), Anthony Daniels (C-3PO), Frank Oz (mistr Yoda), James Earl Jones (Darth Vader - hlas), Alec Guinness (Obi-Wan Kenobi), Kenneth Colley (adm. Piett), Ian McDiarmid (Imperátor/Palpatine/Darth Sidious), Peter Mayhew (Chewbacca), Kenny Baker (R2-D2 / Paploo), Warwick Davis (Wicket), Jack Purvis (Teebo), Tom Mannion (kapitán), David Alan Barclay (Jabba - loutkař), Debbie Lee Carrington (Ewok), Tony Cox (Ewok), Robert Gillibrand (Ewok), Kiran Shah (Ewok), Paul Brooke (Malakili), Ben Burtt, Ernie Fosselius (Malakili), Richard Marquand (major Marquand), Hilton McRae (Arvel Crynyd), Deep Roy (McCool), Hayden Christensen (Anakin Skywalker - v digitálně upravené verzi)

Dostupné k zakoupení na:

Dabing Titulky
-
Ohodnoťte epizodu:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
23 hlasů
9 hvězd
12 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
3 hlasy
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
1 hlas
4 hvězdy
1 hlas
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů