Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Epizoda VI - Návrat Jediů

Reklama
Luke Skywalker se vrátil na svou rodnou planetu Tatooine ve snaze zachránit svého přítele Hana Sola z pazourů zlého gangstera Jabba Hutta. Málo však Luke ví o tom, že galaktické Impérium začalo tajně stavět novou obrněnou bojovou vesmírnou stanici, která je ještě silnější než ta první - obávaná Hvězda Smrti. Po dokončení by tato zbraň přinesla jistou zkázu malé skupině rebelů, bojujících za znovuobnovení svobody v galaxii...

Český název: Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediů (dříve Návrat Jediho)
Originální název: Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi
Česká premiéra: 24. dubna 1997
Světová premiéra: 25. května 1983
Délka: 134 minut
Režie: Richard Marquand
Scénář: George Lucas, Lawrence Kasdan, David Webb Peoples
Kamera: Alan Hume, Alec Mills
Hudba: John Williams
Hrají: Mark Hamill (Luke Skywalker), Harrison Ford (Han Solo), Carrie Fisher (princezna Leia Organa), Billy Dee Williams (Lando Calrissian), Anthony Daniels (C-3PO), Frank Oz (mistr Yoda), James Earl Jones (Darth Vader - hlas), Alec Guinness (Obi-Wan Kenobi), Kenneth Colley (adm. Piett), Ian McDiarmid (Imperátor/Palpatine/Darth Sidious), Peter Mayhew (Chewbacca), Kenny Baker (R2-D2 / Paploo), Warwick Davis (Wicket), Jack Purvis (Teebo), Tom Mannion (kapitán), David Alan Barclay (Jabba - loutkař), Debbie Lee Carrington (Ewok), Tony Cox (Ewok), Robert Gillibrand (Ewok), Kiran Shah (Ewok), Paul Brooke (Malakili), Ben Burtt, Ernie Fosselius (Malakili), Richard Marquand (major Marquand), Hilton McRae (Arvel Crynyd), Deep Roy (McCool), Hayden Christensen (Anakin Skywalker - v digitálně upravené verzi)

Dostupné k zakoupení na:

Dabing Titulky
-
Ohodnoťte epizodu:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
23 hlasů
9 hvězd
12 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
3 hlasy
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
1 hlas
4 hvězdy
1 hlas
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů