Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Filmy Rebels

Povstalci: Jiskra Rebelie
Pět let před událostmi ve Star Wars Epizoda IV: Nová Naděje pokračuje vládnoucí zlé Impérium v upevňování své moci a šíření strachu po celé galaxii. Ale i v tyranských a temných dnech vysvitne naděje na světlejší zítřky. Poznejte posádku hvězdné lodi Ghost: Twi'lekskou pilotku Heru, chytrého pouličního zlodějíčka Ezra, vůdce týmu Kanana, mimozemského siláka Zeba, expertku na výbušniny Sabine a Choppera, hašteřivého droida. Společně se pustí do úžasných dobrodružství, budou bojovat s nemilosrdnými padouchy a zažehnou úplně první Jiskru Rebelie proti přílivu Stormtrooperů, TIE fighterů a záhadnému Inkvizitorovi.