Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Star Wars Rebels: Spark of Rebellion

Reklama
Pět let před událostmi ve Star Wars Epizoda IV: Nová Naděje pokračuje vládnoucí zlé Impérium v upevňování své moci a šíření strachu po celé galaxii. Ale i v tyranských a temných dnech vysvitne naděje na světlejší zítřky. Poznejte posádku hvězdné lodi Ghost: Twi'lekskou pilotku Heru, chytrého pouličního zlodějíčka Ezra, vůdce týmu Kanana, mimozemského siláka Zeba, expertku na výbušniny Sabine a Choppera, hašteřivého droida. Společně se pustí do úžasných dobrodružství, budou bojovat s nemilosrdnými padouchy a zažehnou úplně první Jiskru Rebelie proti přílivu Stormtrooperů, TIE fighterů a záhadnému Inkvizitorovi.

Český název: Star Wars Povstalci: Jiskra Rebelie

Originální název: Star Wars Rebels: Spark of Rebellion

Česká premiéra: -

Světová premiéra: 3. října 2014

Délka: - Režie: -

Scénář: -

Hudba: -

Hrají: -

Titulky: - By Wrait & Pětka

Poznámka: Tento film je pilotní díl navazujícího seriálu Star Wars Rebels.
Ohodnoťte epizodu:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
5 hlasů
9 hvězd
4 hlasy
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
2 hlasy
6 hvězd
1 hlas
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
1 hlas
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
1 hlas