Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Epizoda III - Pomsta Sithů

Reklama
1) Během Obi-Wanova a Anakinova vloupání na loď generála Grievouse, opakovaně narazili na droidy, kteří, místo aby stříleli, pouze stáli a opakovali: „Odložte zbraně!” a „Vzdejte se!”

2) Když Obi-Wan na vlajkové lodi generála Grievouse běžel po schodech, aby dostihl Anakina s Dookuem, zatarasili mu cestu dva super battle droidi a začali po něm střílet. Obi-Wan prostě dál pokračoval a mečem se ani nesnažil výstřely odrazit, přesto některé z nich změnily směr, jako by byly odraženy, a jiné ho naprosto minuly.

3) Poté, co Grievous rozbil okno na můstku své vlajkové lodi a unikl, uzavřela se okna jakýmsi štítem. Ten však při dalších záběrech zmizel.

4) Během souboje Obi-Wan vs. Grievous bojoval generál s meči, jejihž jílce patří Anakinovi a Obi-Wanovi. Navíc na začátku souboje měl meč vypadající jako Anakinův barvu čepele zelenou a Obi-Wanův modrou, když však Grievous o Obi-Wanův meč přišel, měl čepel zelenou a Anakinův, který mu zbyl, byl modrý.

5) Je nesmyslné, aby Grievousovi po smrti vyšlehly z očí plameny.

6) Byť byl Darth Sidious mocný Sith, nemohl zabít čtyři Jedie z Rady během tak krátkého souboje.

7) Těsně před svou popravou měla Aayla Secura svůj světelný meč připnutý na levé straně opasku. Hned v následujícím záběru jej však držela v pravé ruce.

8) Když Chewbacca pomáhal Yodovi dostat se z Kashyyyku, odkryl modul odhozením větví. Po větvích v dalších záběrech však už není ani památky.

9) Zatímco se Yoda vloupával do Chrámu, hodil po jednom klonu světelný meč, ten však zůstal v těle zaseknutý, přestože by neměl.

10) Během bojů před Chrámem Jedi neměl Yoda stín.

11) Na Mustafaru by neměla být dýchatelná atmosféra.

12) Během vyvražďování vůdců Separatistů, jich několik padlo aniž by je Darth Vader mečem zasáhl.

13) Během souboje na Mustafaru se Obi-Wan s Anakinem přeli Sílou a měli zaklesnuté meče. Hned v následující záběru, těsně před tím, než byli současně odmrštěni, však drželi meče volně.

14) Když se Obi-Wan houpal na kabelu, držel se jednou rukou a ve druhé měl meč. Když se však chystal skočit na plovoucí trosky, držel se oběma rukama.