Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Epizoda III - Pomsta Sithů

Reklama
V třetí epizodě ságy Star Wars zuří Klonové války, které prohloubily rozpory mezi kancléřem Palpatinem a Radou Jediů. Mladý rytíř Jedi Anakin Skywalker se musí rozhodnout, na čí straně bude stát. Podlehne slibům moci a pokušení Temné strany, vstoupí do služeb zlého Darth Sidiouse a stane se z něj Darth Vader. Sithští lordové se chtějí společně pomstít a prvním krokem jejich plánu je likvidace Jediů. Pouze Yoda a Obi-Wan přežijí a musejí se Sithům postavit, což vede k dramatickému souboji světelnými meči mezi Anakinem a Obi-Wanem, který rozhodne o osudu galaxie.

Český název: Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů
Originální název: Star Wars: Episode III - Revenge Of The Sith
Česká premiéra: 19. května 2005
Světová premiéra: 15. května 2005
Délka: 135 minut
Režie: George Lucas
Scénář: George Lucas, Jonathan Hales
Kamera: David Tattersall
Hudba: John Williams
Hrají: Ewan McGregor (Obi-Wan Kenobi), Natalie Portman (Padmé), Hayden Christensen (Anakin Skywalker / Darth Vader), Ian McDiarmid (nejvyšší kancléř Palpatine / Darth Sidious), Ahmed Best (Jar Jar Binks), Anthony Daniels (C-3PO), Samuel L. Jackson (mistr Mace Windu), Frank Oz (Yoda - hlas), George Lucas (baron Papanoida), James Earl Jones (Darth Vader - hlas), Jimmy Smits (senátor Bail Organa), Silas Carson (Ki-Adi-Mundi / místokrál Nute Gunray), Jay Laga'aia (kapitán Typho), Bruce Spence (Tion Medon), Temuera Morrison (velitel Cody), Oliver Ford Davies (Sio Bibble), Joel Edgerton (Owen Lars), Claudia Karvan (Sola Naberrieová), Kee Chan (Malé-Dee), Rena Owen (Nee Alavarová), Christopher Kirby (Giddean Danu), Ling Bai (senátorka Bana Breemuová), Masa Yamaguchi (senátor), Kenny Baker (R2-D2), Christopher Lee (hrabě Dooku / Darth Tyrannus), Peter Mayhew (Chewbacca)

Dostupné k zakoupení na:

Dabing Titulky
Ohodnoťte epizodu:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
43 hlasů
9 hvězd
12 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
1 hlas
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
1 hlas
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů