Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Epizoda III - Pomsta Sithů

Reklama
V třetí epizodě ságy Star Wars zuří Klonové války, které prohloubily rozpory mezi kancléřem Palpatinem a Radou Jediů. Mladý rytíř Jedi Anakin Skywalker se musí rozhodnout, na čí straně bude stát. Podlehne slibům moci a pokušení Temné strany, vstoupí do služeb zlého Darth Sidiouse a stane se z něj Darth Vader. Sithští lordové se chtějí společně pomstít a prvním krokem jejich plánu je likvidace Jediů. Pouze Yoda a Obi-Wan přežijí a musejí se Sithům postavit, což vede k dramatickému souboji světelnými meči mezi Anakinem a Obi-Wanem, který rozhodne o osudu galaxie.

Český název: Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů
Originální název: Star Wars: Episode III - Revenge Of The Sith
Česká premiéra: 19. května 2005
Světová premiéra: 15. května 2005
Délka: 135 minut
Režie: George Lucas
Scénář: George Lucas, Jonathan Hales
Kamera: David Tattersall
Hudba: John Williams
Hrají: Ewan McGregor (Obi-Wan Kenobi), Natalie Portman (Padmé), Hayden Christensen (Anakin Skywalker / Darth Vader), Ian McDiarmid (nejvyšší kancléř Palpatine / Darth Sidious), Ahmed Best (Jar Jar Binks), Anthony Daniels (C-3PO), Samuel L. Jackson (mistr Mace Windu), Frank Oz (Yoda - hlas), George Lucas (baron Papanoida), James Earl Jones (Darth Vader - hlas), Jimmy Smits (senátor Bail Organa), Silas Carson (Ki-Adi-Mundi / místokrál Nute Gunray), Jay Laga'aia (kapitán Typho), Bruce Spence (Tion Medon), Temuera Morrison (velitel Cody), Oliver Ford Davies (Sio Bibble), Joel Edgerton (Owen Lars), Claudia Karvan (Sola Naberrieová), Kee Chan (Malé-Dee), Rena Owen (Nee Alavarová), Christopher Kirby (Giddean Danu), Ling Bai (senátorka Bana Breemuová), Masa Yamaguchi (senátor), Kenny Baker (R2-D2), Christopher Lee (hrabě Dooku / Darth Tyrannus), Peter Mayhew (Chewbacca)

Dostupné k zakoupení na:

Dabing Titulky
Ohodnoťte epizodu:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
43 hlasů
9 hvězd
12 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
1 hlas
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
1 hlas
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů