Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Epizoda IV - Nová naděje

Reklama
Rytíři Jedi byli vyhlazeni a Impérium vládne galaxii pevnou rukou. Malá skupina povstalců se odváží vzdorovat a ukradne plány k nejmocnější zbrani Impéria, Hvězdě smrti. Imperátorův nejvěrnější služebník, Darth Vader, musí najít plány a skrytou základnu povstalců. Zpráva o princezně Lei a vůdci rebelů se dostane až k obyčejnému farmáři, Lukovi Skywalkerovi. Ten se řídí svým osudem, zachraňuje princeznu a pomáhá povstalcům svrhnout Impérium společně s takovými nezapomenutelnými spojenci jako: Obi-Wan Kenobi, domýšlivý Han Solo, loajální Chewbacca a droidové R2-D2 a C3PO.

Český název: Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje (dříve Hvězdné války)
Originální název: Star Wars: Episode IV - A New Hope
Česká premiéra: 25. července 1991
Světová premiéra: 25. května 1977
Délka: 121 minut
Režie: George Lucas
Scénář: George Lucas
Kamera: Gilbert Taylor
Hudba: John Williams
Hrají: Mark Hamill (Luke Skywalker), Harrison Ford (Han Solo), Carrie Fisher (princezna Leia Organa), Peter Cushing (velkomoff Tarkin), Anthony Daniels (C-3PO), James Earl Jones (Darth Vader - hlas), Alec Guinness (Ben Obi-Wan Kenobi), Kenny Baker (R2-D2), Peter Mayhew (Chewbacca), Jack Purvis (Jawa), Garrick Hagon (Biggs), William Hootkins (Porkins), Angus MacInnes (velitel Zlaté letky), Don Henderson (generál Taggi), Leslie Schofield (komandér), Joe Johnston (voják Hvězdy smrti), Shane Rimmer (inženýr), Malcolm Tierney (poručík Shann Childsen), Phil Tippett, Morgan Upton, Steve Williams (občan města Mos Eisley)

Dostupné k zakoupení na:

Dabing Titulky
Ohodnoťte epizodu:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
17 hlasů
9 hvězd
17 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
1 hlas
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
1 hlas
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů