Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Epizoda IV - Nová naděje

Reklama
Rytíři Jedi byli vyhlazeni a Impérium vládne galaxii pevnou rukou. Malá skupina povstalců se odváží vzdorovat a ukradne plány k nejmocnější zbrani Impéria, Hvězdě smrti. Imperátorův nejvěrnější služebník, Darth Vader, musí najít plány a skrytou základnu povstalců. Zpráva o princezně Lei a vůdci rebelů se dostane až k obyčejnému farmáři, Lukovi Skywalkerovi. Ten se řídí svým osudem, zachraňuje princeznu a pomáhá povstalcům svrhnout Impérium společně s takovými nezapomenutelnými spojenci jako: Obi-Wan Kenobi, domýšlivý Han Solo, loajální Chewbacca a droidové R2-D2 a C3PO.

Český název: Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje (dříve Hvězdné války)
Originální název: Star Wars: Episode IV - A New Hope
Česká premiéra: 25. července 1991
Světová premiéra: 25. května 1977
Délka: 121 minut
Režie: George Lucas
Scénář: George Lucas
Kamera: Gilbert Taylor
Hudba: John Williams
Hrají: Mark Hamill (Luke Skywalker), Harrison Ford (Han Solo), Carrie Fisher (princezna Leia Organa), Peter Cushing (velkomoff Tarkin), Anthony Daniels (C-3PO), James Earl Jones (Darth Vader - hlas), Alec Guinness (Ben Obi-Wan Kenobi), Kenny Baker (R2-D2), Peter Mayhew (Chewbacca), Jack Purvis (Jawa), Garrick Hagon (Biggs), William Hootkins (Porkins), Angus MacInnes (velitel Zlaté letky), Don Henderson (generál Taggi), Leslie Schofield (komandér), Joe Johnston (voják Hvězdy smrti), Shane Rimmer (inženýr), Malcolm Tierney (poručík Shann Childsen), Phil Tippett, Morgan Upton, Steve Williams (občan města Mos Eisley)

Dostupné k zakoupení na:

Dabing Titulky
Ohodnoťte epizodu:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
17 hlasů
9 hvězd
17 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
1 hlas
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
1 hlas
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů