Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Epizoda V - Impérium vrací úder

Reklama
Nastaly temné časy pro povstání. I přes to, že Hvězda smrti byla zničena, imperiální jednotky vyhnaly rebely z jejich tajné základny a pronásledovaly je po celé galaxii. Aby se vyhnula střetu s hrůzostrašnou Imperiální flotilou, skupina svobodných pilotů vedená Lukem Skywalkerem vybudovala novou tajnou základnu na opuštěné ledové planetě Hoth. Imperátorův pobočník Darth Vader, posedlý hledáním mladého Skywalkera, však vyslal tisíce sond do všech koutů vesmíru...

Český název: Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder
Originální název: Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back
Česká premiéra: 10. dubna 1997
Světová premiéra: 21. května 1980
Délka: 121 minut
Režie: Irvin Kershner
Scénář: George Lucas, Lawrence Kasdan, Leigh Brackett
Kamera: Gilbert Taylor
Hudba: John Williams
Hrají: Mark Hamill (Luke Skywalker), Harrison Ford (Han Solo), Carrie Fisher (princezna Leia Organa), Alec Guinness (Obi-Wan Kenobi), Anthony Daniels (C-3PO), James Earl Jones (Darth Vader - hlas), Frank Oz (mistr Yoda), Kenny Baker (R2-D2), Billy Dee Williams (Lando Calrissian), Julian Glover (gen. Maxmilian Veers), Michael Sheard (adm. Kendal Ozzel), Peter Mayhew (Chewbacca), Jack Purvis (Ugnaught), Clive Revill (hlas císaře), Kenneth Colley (admirál Piett), Michael Culver (kapitán Needa), Christopher Malcolm (Zev), Ian Liston (Janson), John Ratzenberger (major Derlin), Treat Williams

Dostupné k zakoupení na:

Dabing Titulky
Ohodnoťte epizodu:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
24 hlasů
9 hvězd
10 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
1 hlas
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
1 hlas