Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Epizoda V - Impérium vrací úder

Reklama
Nastaly temné časy pro povstání. I přes to, že Hvězda smrti byla zničena, imperiální jednotky vyhnaly rebely z jejich tajné základny a pronásledovaly je po celé galaxii. Aby se vyhnula střetu s hrůzostrašnou Imperiální flotilou, skupina svobodných pilotů vedená Lukem Skywalkerem vybudovala novou tajnou základnu na opuštěné ledové planetě Hoth. Imperátorův pobočník Darth Vader, posedlý hledáním mladého Skywalkera, však vyslal tisíce sond do všech koutů vesmíru...

Český název: Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder
Originální název: Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back
Česká premiéra: 10. dubna 1997
Světová premiéra: 21. května 1980
Délka: 121 minut
Režie: Irvin Kershner
Scénář: George Lucas, Lawrence Kasdan, Leigh Brackett
Kamera: Gilbert Taylor
Hudba: John Williams
Hrají: Mark Hamill (Luke Skywalker), Harrison Ford (Han Solo), Carrie Fisher (princezna Leia Organa), Alec Guinness (Obi-Wan Kenobi), Anthony Daniels (C-3PO), James Earl Jones (Darth Vader - hlas), Frank Oz (mistr Yoda), Kenny Baker (R2-D2), Billy Dee Williams (Lando Calrissian), Julian Glover (gen. Maxmilian Veers), Michael Sheard (adm. Kendal Ozzel), Peter Mayhew (Chewbacca), Jack Purvis (Ugnaught), Clive Revill (hlas císaře), Kenneth Colley (admirál Piett), Michael Culver (kapitán Needa), Christopher Malcolm (Zev), Ian Liston (Janson), John Ratzenberger (major Derlin), Treat Williams

Dostupné k zakoupení na:

Dabing Titulky
Ohodnoťte epizodu:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
24 hlasů
9 hvězd
10 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
1 hlas
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
1 hlas