Nový seriál Star Wars: The Bad Batch vyjde na Disney+ v roce 2021
Během příštího roku 2021 se můžeme těšit na vydání dalšího animovaného seriálu ze světa Star Wars, který bude dostupný přes streamovací službu Disney+. Tentokrát se jmenuje Star Wars: The Bad Batch. A o čem, že bude? více »
Hlavní informace o Star Wars Squadrons
Star Wars Squadrons se zjevilo v prakticky celé své kráse. Směrodatným se stal nový gameplay trailer, který si vzal na starost představení celé hry. Dozvěděli jsme se prakticky všechny důležité informace, proč si hru (ne)koupit. Pojďme se na ně mrknout. více »
Project Maverick odhalen!
Vzhledem ke skutečnostem, ke kterým dochází v poslední době na většině území Ameriky, odkládaly se některá oznámení her, filmů, nebo seriálů. Jedním takovým oznámením bylo i odhalení tajemného Projektu Maverick. více »
Dočkáme se dvou nových Star Wars her. Jedna exkluzivně pro VR
Studio ILMxLAB, kteří mají na kontě třídílnou minisérii z prostředí Vaderova hradu, se pochlubilo novým projektem pro virtuální realitu. Jedná se o akční adventuru, která ponese název Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge. více »
Posunutí představení éry "Vysoké Republiky" na rok 2021
Na rozdíl od Mandaloriana, kterému by měla druhá série vyjít už letos na podzim, na jiný projekt Star Wars si budeme muset počkat. Řeč je o The High Republic, neboli Vysoké republice. Tato událost bude vyprávěna skrze různé sdělovací prostředky, jako jsou hry, komiksy, knihy, nebo filmy a seriály. více »

Epizoda V - Impérium vrací úder

Reklama
Nastaly temné časy pro povstání. I přes to, že Hvězda smrti byla zničena, imperiální jednotky vyhnaly rebely z jejich tajné základny a pronásledovaly je po celé galaxii. Aby se vyhnula střetu s hrůzostrašnou Imperiální flotilou, skupina svobodných pilotů vedená Lukem Skywalkerem vybudovala novou tajnou základnu na opuštěné ledové planetě Hoth. Imperátorův pobočník Darth Vader, posedlý hledáním mladého Skywalkera, však vyslal tisíce sond do všech koutů vesmíru...

Český název: Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder
Originální název: Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back
Česká premiéra: 10. dubna 1997
Světová premiéra: 21. května 1980
Délka: 121 minut
Režie: Irvin Kershner
Scénář: George Lucas, Lawrence Kasdan, Leigh Brackett
Kamera: Gilbert Taylor
Hudba: John Williams
Hrají: Mark Hamill (Luke Skywalker), Harrison Ford (Han Solo), Carrie Fisher (princezna Leia Organa), Alec Guinness (Obi-Wan Kenobi), Anthony Daniels (C-3PO), James Earl Jones (Darth Vader - hlas), Frank Oz (mistr Yoda), Kenny Baker (R2-D2), Billy Dee Williams (Lando Calrissian), Julian Glover (gen. Maxmilian Veers), Michael Sheard (adm. Kendal Ozzel), Peter Mayhew (Chewbacca), Jack Purvis (Ugnaught), Clive Revill (hlas císaře), Kenneth Colley (admirál Piett), Michael Culver (kapitán Needa), Christopher Malcolm (Zev), Ian Liston (Janson), John Ratzenberger (major Derlin), Treat Williams

Dostupné k zakoupení na:

Dabing Titulky
Ohodnoťte epizodu:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
24 hlasů
9 hvězd
10 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
1 hlas
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
1 hlas