Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Síla se probouzí

Reklama
Přidat komentář

Komentáře

Obrázek uživatele BobaFett
25-26
2. Leden 2016 - 19:13
Jinak můžete mi někdo prosím napsat, jaký je pohled Lucase na tenhle film? Myslím, že jste tu psali, že říkal, že tento film nám dá přesně to co jsme chtěli nebo tak něco, což mi od něho připadá jako kladné hodnocení a tento článek zase hovoří úplně o něčem jiném (odkaz »

+1
0
-1
Obrázek uživatele Pětka
24-25
Pětka [Redaktor]
2. Leden 2016 - 20:28
U nás jsem to nenašla, ale na Edně jo - odkaz »
Teď všude visí jen ta jeho kritika, tak nevím. A Edna tam navíc nemá zdroj, a tak to nemůžu ani ověřit. :/

„Optimistu, těšícího se na vše dobré, čeká pravděpodobně zklamání. Pesimista, počítající s tím nejhorším, může očekávat spíše příjemné překvapení.” - Pětka (24.7.2015)

+1
0
-1
Obrázek uživatele Viq
29-30
Viq [Redaktor]
2. Leden 2016 - 23:33
Tady je přímo rozhovor s ním odkaz » ... škoda že tam nejsou titulky či přepis. Hodinu se mi na to koukat nechce, abych vyčetl, jak to bylo v celém kontextu :D

"You can't believe everything you read on the Internet." - Abraham Lincoln

+1
0
-1