Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Epizoda II - Klony útočí

Reklama
10 let po Epizodě I pokračují dobrodružství a dramatické osudy rytířů Jedi Anakina Skywalkera a Obi-Wana Kenobiho, kteří mají za úkol chránit senátorku Padmé Amidalu, jejíž život je ohrožen. Ke zvýšení napětí, jak se budou vyvíjet vztahy "starwarsových" hrdinů se režisér Lucas snaží děj poněkud utajit. Ale přesto jsou tu některé informace o tom, co nového se v tomto díle dozvíte více o Padmé Amidale a jejím milostném vztahu k Anakinovi, který se stane osudným pro další osud celé galaxie. Bude odhalen původ Boby Fetta a úderných oddílů Impéria. Epizoda II objasní, jak to je s "Válkou klonů", zmiňovanou v původních Hvězdných válkách. Film je temnější než Epizoda I a jeho atmosféra se blíží filmu Impérium vrací úder. Padmé a Anakin prožívají většinu filmového dobrodružství spolu a s Obi-Wan Kenobim se potkají až na konci filmu. Vrátíme se s hrdiny na Coruscant, Naboo a Tatooine. A poznáte 2 nové planety.


Český název: Star Wars: Epizoda II - Klony útočí
Originální název: Star Wars: Episode II - Attack Of The Clones
Česká premiéra: 16. května 2002
Světová premiéra: 16. května 2002
Délka: 143 minut
Režie: George Lucas
Scénář: George Lucas, Jonathan Hales
Kamera: David Tattersall
Hudba: John Williams
Hrají: Ewan McGregor (mistr Obi-Wan Kenobi), Natalie Portman (Padmé Naberrie Amidala), Hayden Christensen (Anakin Skywalker), Kenny Baker (R2-D2), Christopher Lee (hrabě Dooku/Darth Tyrannus), Samuel L. Jackson (mistr Mace Windu), Frank Oz (mistr Yoda - hlas), Pernilla August (Shmi Skywolkerová-Larsová), Temuera Morrison (Jango Fett), Ahmed Best (Jar Jar Binks - hlas), Anthony Daniels (C-3PO), Ian McDiarmid (nejvyšší kancléř Palpatine/Darth Sidious), Rose Byrne (Dormé), Jimmy Smits (senátor Bail Organa), Jack Thompson (Cliegg Lars), Leeanna Walsman (Zam Wesellová), Oliver Ford Davies (Sio Bibble), Jay Laga'aia (kapitán Typho), Andrew Secombe (Watto - hlas), Silas Carson (Ki-Adi-Mundi / místokrál Nute Gunray), Ayesha Dharker (královna Jamillia), Joel Edgerton (Owen Lars), Anthony Phelan (Kaminoanský první ministr Lama Su - hlas), Rena Owen (ministerská asistentka Taun Weová), Alethea McGrath (madam Jocasta Nuová), Susie Porter (číšnice Hermione Bagwaová), Marton Csokas, Liam Neeson (Qui-Gon Jinn - hlas - archivní záběry), Ian Watkin (COO-2180)

Dostupné k zakoupení na:

Dabing Titulky
Ohodnoťte epizodu:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
15 hlasů
9 hvězd
13 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
7 hlasů
6 hvězd
3 hlasy
5 hvězd
2 hlasy
4 hvězdy
3 hlasy
3 hvězdy
1 hlas
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
2 hlasy