Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Epizoda II - Klony útočí

Reklama
10 let po Epizodě I pokračují dobrodružství a dramatické osudy rytířů Jedi Anakina Skywalkera a Obi-Wana Kenobiho, kteří mají za úkol chránit senátorku Padmé Amidalu, jejíž život je ohrožen. Ke zvýšení napětí, jak se budou vyvíjet vztahy "starwarsových" hrdinů se režisér Lucas snaží děj poněkud utajit. Ale přesto jsou tu některé informace o tom, co nového se v tomto díle dozvíte více o Padmé Amidale a jejím milostném vztahu k Anakinovi, který se stane osudným pro další osud celé galaxie. Bude odhalen původ Boby Fetta a úderných oddílů Impéria. Epizoda II objasní, jak to je s "Válkou klonů", zmiňovanou v původních Hvězdných válkách. Film je temnější než Epizoda I a jeho atmosféra se blíží filmu Impérium vrací úder. Padmé a Anakin prožívají většinu filmového dobrodružství spolu a s Obi-Wan Kenobim se potkají až na konci filmu. Vrátíme se s hrdiny na Coruscant, Naboo a Tatooine. A poznáte 2 nové planety.


Český název: Star Wars: Epizoda II - Klony útočí
Originální název: Star Wars: Episode II - Attack Of The Clones
Česká premiéra: 16. května 2002
Světová premiéra: 16. května 2002
Délka: 143 minut
Režie: George Lucas
Scénář: George Lucas, Jonathan Hales
Kamera: David Tattersall
Hudba: John Williams
Hrají: Ewan McGregor (mistr Obi-Wan Kenobi), Natalie Portman (Padmé Naberrie Amidala), Hayden Christensen (Anakin Skywalker), Kenny Baker (R2-D2), Christopher Lee (hrabě Dooku/Darth Tyrannus), Samuel L. Jackson (mistr Mace Windu), Frank Oz (mistr Yoda - hlas), Pernilla August (Shmi Skywolkerová-Larsová), Temuera Morrison (Jango Fett), Ahmed Best (Jar Jar Binks - hlas), Anthony Daniels (C-3PO), Ian McDiarmid (nejvyšší kancléř Palpatine/Darth Sidious), Rose Byrne (Dormé), Jimmy Smits (senátor Bail Organa), Jack Thompson (Cliegg Lars), Leeanna Walsman (Zam Wesellová), Oliver Ford Davies (Sio Bibble), Jay Laga'aia (kapitán Typho), Andrew Secombe (Watto - hlas), Silas Carson (Ki-Adi-Mundi / místokrál Nute Gunray), Ayesha Dharker (královna Jamillia), Joel Edgerton (Owen Lars), Anthony Phelan (Kaminoanský první ministr Lama Su - hlas), Rena Owen (ministerská asistentka Taun Weová), Alethea McGrath (madam Jocasta Nuová), Susie Porter (číšnice Hermione Bagwaová), Marton Csokas, Liam Neeson (Qui-Gon Jinn - hlas - archivní záběry), Ian Watkin (COO-2180)

Dostupné k zakoupení na:

Dabing Titulky
Ohodnoťte epizodu:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
15 hlasů
9 hvězd
13 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
7 hlasů
6 hvězd
3 hlasy
5 hvězd
2 hlasy
4 hvězdy
3 hlasy
3 hvězdy
1 hlas
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
2 hlasy