Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Rogue One: Star Wars Story

Reklama

Rogue One: Star Wars Story je první z nové série samostatných filmů Lucasfilmu. Vypráví příběh skupiny netradičních hrdinů, kteří se dají dohromady, aby splnili odvážný a zdánlivě nemožný úkol: Ukrást plány Hvězdy smrti. Český název: Rogue One: Star Wars Story Originální název: Rogue One: A Star Wars Story Česká premiéra: 15. prosince 2016 Světová premiéra: 10. prosince 2016 Délka: 133 minut Režie: Gareth Edwards Scénář: Tony Gilroy, Chris Weitz Kamera: Greig Fraser Hudba: Michael Giacchino Hrají: Felicity Jones (Jyn Erso), Mads Mikkelsen (Galen Erso),
Alan Tudyk (K-2SO), Ben Mendelsohn (Orson Krennic), Diego Luna (Cassian Andor), Forest Whitaker (Saw Gerrera), Riz Ahmed (Bodhi Rook), James Earl Jones (Darth Vader), Jimmy Smits (Bail Organa), Donnie Yen (Chirrut Imwe), Wen Jiang (Baze Malbus) a další

Dostupné ke streamování na:

  Dabing Titulky

Dostupné k zakoupení na:

  Dabing Titulky
-
Ohodnoťte epizodu:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
0 hlasů
9 hvězd
0 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
0 hlasů
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů