Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Star Wars Povstalci: Jiskra Rebelie

Reklama
Pět let před událostmi ve Star Wars Epizoda IV: Nová Naděje pokračuje vládnoucí zlé Impérium v upevňování své moci a šíření strachu po celé galaxii. Ale i v tyranských a temných dnech vysvitne naděje na světlejší zítřky. Poznejte posádku hvězdné lodi Ghost: Twi'lekskou pilotku Heru, chytrého pouličního zlodějíčka Ezra, vůdce týmu Kanana, mimozemského siláka Zeba, expertku na výbušniny Sabine a Choppera, hašteřivého droida. Společně se pustí do úžasných dobrodružství, budou bojovat s nemilosrdnými padouchy a zažehnou úplně první Jiskru Rebelie proti přílivu Stormtrooperů, TIE fighterů a záhadnému Inkvizitorovi.

Český název: Star Wars Povstalci: Jiskra Rebelie

Originální název: Star Wars Rebels: Spark of Rebellion

Česká premiéra: -

Světová premiéra: 3. října 2014

Délka: 43 minut

Režie: Steward Lee, Steven G. Lee, Dave Filoni (pomocný režisér)

Scénář: Simon Kinberg

Hudba: John Williams, Kevin Kiner

Hrají: Taylor Gray (Ezra Bridger - hlas), Freddie Prinze Jr. (Kanan Jarrus - hlas), Vanessa Marshall (Hera Syndulla - hlas), Tiya Sircar (Sabine Wren - hlas), Steve Blum (Zeb Orrelios - hlas), Dave Filoni (Chopper - hlas), Dee Bradley Baker (Dee Bradley Baker - hlas), Ashley Eckstein (Ahsoka Tano - hlas), David Oyelowo (Kallus - hlas), James Earl Jones (Darth Vader - hlas), Lars Mikkelsen (Thrawn - hlas), Jason Isaacs (Inkvizitor - hlas)

Titulky: - By Wrait & Pětka

Poznámka: Tento film je pilotní díl navazujícího seriálu Star Wars Rebels.
Ohodnoťte epizodu:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
5 hlasů
9 hvězd
4 hlasy
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
2 hlasy
6 hvězd
1 hlas
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
1 hlas
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
1 hlas